نحوه چیدن یا اصلاح سم گوسفند زنده

نحوه چیدن یا اصلاح سم گوسفند زنده

نحوه چیدن یا اصلاح سم دام

هنگام پرواربندی گوسفندان شما باید به این نکته توجه کنید که رسیدگی به نظافت گوسفندان خیلی مهم است. وجود یک محیط تمیز و به اصلاح داشتن یک طویله مناسب می تواند مانع از بیمار شدن گوسفندان شود. هنگام به چرا بردن گوسفند ممکن است سم گوسفند زنده روی جاده های صاف یا حتی سنگ ها برخورد پیدا کند در این بین اگر به موقع سم گوسفند تراشیده نشود و به اصلاح چوپانان سم چینی انجام نشود ممکن است برآمدی سم های انها محلی برای وجود باکتری های مختلف شود. در این مقاله نحوه چیدن یا اصلاح سم گوسفند زنده برای شما توضیح می دهیم.

با برش به موقع سم گوسفند اول اینکه گوسفند سمی صاف دارد و به راحتی می تواند راه برود و در ضمن مانع جمع شدن باکتری های مختلف زیر سم گوسفند می شود.

تمامی چوپانان بعد از سر بریدن گوسفندان  و ذبح آنها دوست دارند تجربه برش سم گوسفندان را داشته باشند. کافیست با خواندن مقاله تمامی مراحل را یاد بگیرید.

در ابتدا همانطور که در تصویرزیر مشاهده می کنید با خرید یک سم چین خوب و بردن گوسفندان در محل مناسب آماده سم چینی گوسفندان می شوید.

نحوه چیدن یا اصلاح سم گوسفند زنده

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید سم گوسفند برآمده است و می تواند محلی برای رشد باکتری ها و ایجاد بیماری گوسفندان شود.

نحوه چیدن یا اصلاح سم گوسفند زنده

ابتدا محکم سم گوسفند را بگیرید سپس با برش سمت چپ سم و سپس برش سمت راست سم کار سم چینی گوسفند را انجام دهید.

نحوه چیدن یا اصلاح سم گوسفند زنده

نحوه چیدن یا اصلاح سم گوسفند زنده

Rate this post

فهرست مطالب

4 پاسخ

 1. باعرض سلام یکی از گوسفندان آبستنم که از نژاد آلپاین است یکدفعه در راه رفتنش اختلال پیدا شده
  وکج کج راه میره دست وپاش رمق نداره لطف کنید راهنمائی کنید

 2. سلام
  خدا قوت میخواستم بدونم فیلم نحوه پشم چینی را هم میتونید در سایتتون قرا بدید و آیا بعد سم چینی در راه رفتن گوسفند مشکلی پیش نمی آد و آیا دوباره سم رشت میکنه؟

  ممنونم بخاطر مطالب عالیتون.

  1. با سلام.
   به زودی یک مطلب کامل در مورد این موضوع همراه با فیلم در سایت درج میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *