خرید گوسفند زنده در تهران

☎️تماس جهت خرید گوسفند زنده و مشاوره: 09122005029(کلیک جهت تماس) آقای آرین- گروه گوسفند زنده

💰قیمت روز گوسفند زنده 1400 برابر است با  ۵۰,۰۰۰ تومان 

📢مشتری گرامی لطفاً خرید خود را تنها بر پایه قیمت قرار ندهید. قیمت های ما بر اساس نرخ روز کشتارگاه می باشد که به صورت روزانه در سایت اتحادیه درج می گردد. همچنین گروه گوسفند زنده دارای مجوز از شهرداری تهران می باشد که در آن با هر گونه گران فروشی به شدت برخورد می گردد. متاسفانه برخی سایت های سودجو از بی اطلاعی مردم سوءاستفاده کرده و با کاهش قیمت، گوسفندان پیر و نمک خورده را به فروش می رسانند. مهمترین عامل در قیمت گوسفند زنده، میزان بازدهی گوشت آن می باشد. لطفاً فریب افراد سودجو را نخورید.

امروز مورخ 09 آبان 1400 قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی بر اساس بازدهی گوشت مابین 50,000 تا 60,000 هزار تومان در نوسان می باشد.

☎️تماس با گروه گوسفند زنده

برای برقراری تماس با ما می توانید با شماره های ذیل با ما در ارتباط باشید(☎️با کلیک بر روی شماره های ذیل می توانید با این شماره ها تماس بگیرید)

تلفن همراه در تمام مناطق۰۹۱۲۲۰۰۵۰۲۹ , ۰۹۱۲۷۱۲۵۳۴۵
شمال تهران۲۲۵۰۷۲۵۵ , ۲۲۳۰۲۰۳۰, ۲۲۳۲۲۱۰۰, ۲۲۳۱۸۷۵۹ ,۲۲۳۲۱۰۹۱ , ۲۲۵۲۲۴۶۷
شهرک غرب و محدوده٨٨۵٢٣١١٠
ونک و میرداماد ویوسف اباد٨٨۵٧١٧٧١
محدوده مناطق غرب تهران۴۴٨٣٢۶٩٢
اریا شهر تهرانسر و محدوده۴۴٣٢١۵٨٨
مناطق مرکز تهران و محدوده۶۶۶٢٣۵٧٩
پیروزی و امام حسین و محدوده٣٣١٠٨٢۶٣
مناطق شرق تهران٧٧٩٣٠٠۴٩
مناطق جنوب و جنوب شرقی۵۵٩۶٢۶۶٢
محدوده درياچه و گرمدره۴۴۸۳۳۱۲۹
محدوده جاده قديم  کرج۴۴۸۳۸۸۶۲
پرند۴۴۸۸۰۷۴۲
برای تماس فقط بر روی شماره ها کلیک نمائید

ما در عرضه انواع گوسفند زنده، ارائه قیمت گوسفند زنده، بره زنده، گاو و گوساله زنده در خدمت شما کاربران و مشتریان عزیز هستیم و در یک مقاله کامل و جامع تمامی توضیحات مورد نیاز در رابطه با قیمت دام زنده در تهران، کرج، شیراز، اصفهان، تبریز و … را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا در صورتی که نیاز به خرید گوسفند زنده در تهران و … را دارید، بتوانید خرید خود را با آشنایی کامل با انواع نژاد ها، نرخ دام زنده در انواع مختلف، خدمات لایو شیپ و بسیاری موارد دیگر انجام داده و دام را تحویل بگیرید. با ما تا پایان این مقاله قیمت روز گوسفند زنده همراه باشید.

خرید گوسفند زنده

🐑محاسن خرید گوسفند از گروه گوسفند زنده

خرید از ما چندین حسن دارد که در ذیل فهرست شده است:

📢با شرکت در جشنواره خرید گوسفند زنده، با یکبار خرید از ما برای خرید بعدی ۱۰ درصد تخفیف دریافت می نمایید.

 • ◀️تمام گوسفندان ما بصورت ارگانیک رشد کرده (پرورش در دشت های مغان (استان اردبیل) و کانی سفید در استان آذربایجان غربی) و این مورد باعث طعم و مزه بهتر گوسفندان ما نسبت به رقبا می گردد.
 • ◀️گوسفندان ما همگی گوسفندان جوان و قبراق هستند و گروه گوسفند زنده هیچ گونه گوسفند سن دار و پیر را به شما نمی فروشند.
 • ◀️ارسال رایگان دام
 • ◀️ارسال باسکول در هنگام تحویل به مشتری و وزن کردن دام جلوی چشمان مشتری
 • ◀️ارسال دام با شکم خالی و یا کم کردن وزن در هنگام غروب
 • ◀️گروه گوسفند زنده دارای مجوز از شهرداری و اتحادیه گوشت گوسفندی می باشد و جزء مراکز معتبر فروش گوسفند شهرداری است.
 • ◀️خرید با قیمت روز بدون پرداخت هیچ گونه وجه اضافی بابت قصاب و خرد کردن گوشت و ….
 • ◀️شرکت در جشنواره خرید گوسفند زنده، با یکبار خرید از ما برای خرید بعدی ۱۰ درصد تخفیف دریافت می نمایید.
 • ◀️تخفیف های دوره ای به مناسبت های مختلف
 • ◀️عدم استفاده از آنتی بیوتیک و داروهای هورمونی برای افزایش وزن دام

🐑آدرس جهت خرید حضوری

تهران – انتهای اتوبان ستاری –  شمال میدان دانشگاه – ۱ کیلومتر به سمت غرب جنت آباد یا باکری – نبش خیابان کشاورز – درب سفید بزرگ باغ انار – گروه گوسفند زنده
آدرس گوسفند زنده
آدرس گوسفند زنده – کلیک روی تصویر جهت مسیریابی

🐑نحوه خرید گوسفند زنده

بعد از تماس با شماره های فوق و اعلان آدرس، زمان دریافت، وزن دام، بره زنده یا گوسفند انتخابی شما توسط گروه گوسفند زنده در ساعت تعیین شده دام همراه با باسکول  و قصاب مجرب ارسال می نماییم. برای اینکه شکم دام خالی باشد و سوتفاهمی در این زمینه پیش نیاید گوسفند زنده پیشنهاد می دهد صبح ها بیشتر اقدام به خرید گوسفند زنده نمایید. قصاب ما موظف هست گوشت را برای شما خرد، سیرابی آن را کامل تمیز نموده و کله آن را بصورت پاک شده به شما تحویل دهد.

◀️تمام هزینه های ارسال، خرد کردن گوشت، تمیز کردن سیرابی و کله گوسفند رایگان بوده و شما هیچ گونه پرداختی برای موارد فوق نخواهید داشت. تنها پرداختی شما بر اساس وزن گوسفند خریداری شده ضرب در قیمت روز کشتارگاه می باشد که فعلا ۴۰,۰۰۰ است.

🐑قیمت روز گوسفند زنده 1400

در ادامه تصمیم داریم به قیمت گوسفند زنده 1400 بپردازیم و نرخ برخی از استان ها را در اختیارتان قرار دهیم. اگر شما هم قصد خرید گوسفند با قیمت روز را دارید و دوست دارید با یک قیمت استثنایی خرید خود را انجام داده و از دام افراد سودجو خلاص شوید با ما همراه باشید و در صورت نیاز به دام می توانید سفارش خود را از لایو شیب انجام دهید.

👈همانطور که می دانید امروزه با توجه به فراز و نشیب هایی که بر روی قیمت تمامی دام ها صورت می پذیرد و سیر نزولی و صعودی را در پیش دارد، حتی الامکان سعی کنید در صورت نیاز به خرید گوسفند زنده در تهران، مشهد، کرج، شیراز، اصفهان و … از مراکز معتبر دام را تهیه کنید. زیرا امروزه افراد سودجو و فرصت طلب در معابر خیابان ها اقدام به خرید و فروش انواع دام زنده با قیمت های متفاوت و حتی قیمت های خیلی پایین می کنند که ما پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه در دام این گونه افراد نیوفتید زیرا آنها با دریافت مبالغ کمتر در قبال دام اقدام به ارائه دام های بیمار و حتی کلاهبرداری های مختلف می کنند.

👈ما بسیار شاهد بودیم که مشتریان با ما تماس گرفته و شکایت هایی از این نوع افراد سودجو کرده‌اند در این مورد می بایست به خدمتتان عرض کنم ما هیچ مسئولیتی در برابر چنین افرادی و دامهایی نخواهیم داشت و شما می‌توانید فقط از مجموعه ما و شماره تماس هایی که در این بخش قرار داده شده است اقدام به تهیه دام زنده و همچنین گوسفند با قیمت گوسفند زنده 1400 بنمایید. ما پس از دریافت هرگونه سفارشات در سریعترین زمان ممکن و یا در زمان تعیین شده توسط مشتری دام را در محل و به صورت رایگان تحویل خواهیم داد.

◀️گروه گوسفند زنده به صورت شبانه روزی و در هر کجای تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. تنها با یک تماس با ما گوسفند زنده همراه قصاب و باسکول با کمترین هزینه به محل مورد نظر شما ارسال می شود. همچنین برای رفاه حال شما به دلخواه مشتری خرد کردن گوشت هم بر عهده قصاب می باشد.

📢به اطلاع می رساند امروز مورخ 1400/07/09قیمت هر کیلوگرم  گوسفند زنده جوان پروار در پایتخت 50٫000 تومان می باشد. متاسفانه روزهای خوبی را صنعت دامداری کشور تجربه نمی کند، زیرا از یک طرف قیمت نهاده های دامی افزایش شدید پیدا کرده است و از طرفی دیگر باندهایی سازمان یافته گوسفندان را با مبالغ و سودهای کلان به کشور های حاشیه خلیج فارس قاچاق می کنند. گروه گوسفند زنده نیز مانند شما شما هموطنان عزیز از این شرایط ناخرسند میباشد ما بین تصمیم تعطیل کردن مجموعه و یا ادامه دادن با وضعیت موجود در حال حاضر رسالت ادامه دادن را انتخاب کرده ایم ولی ما نیز همانند شما آرزو میکنیم کشور به ثبات و آرامش برسد تا بتوانیم دوباره لبخند رضایت مردم را تماشا کنیم.همچنین حداقل قیمت  گوساله زنده 5۰۰۰۰ می باشد.

🐑قیمت گوسفنده زنده

👈قیمت گوسفند زنده در تهران و سایر استان های مختلف ایران متفاوت است و این اختلاف قیمت ها می تواند از ۱ تا ۴ هزار تومان باشد، اما چنانچه قصد دارید تا قیمت روز گوسفند زنده و به‌صورت دقیق را داشته باشید اصلاً نگران نباشید زیرا لایو شیپ به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل آماده دریافت سفارشات و پاسخگویی به سوالات شما مشتریان و کاربران گرامی می باشد و شما می توانید با یک☎️ تماس ساده با بخش فروش ما از قیمت روز انواع دام زنده و همچنین گوسفند زنده ، بره زنده و … با خبر شده و در صورت نیاز اقدام به خرید و ثبت سفارش آنلاین از این مجموعه بزرگ بکنید.

👈از آنجایی که قیمت ها هر روزه امکان تغییر را دارند لذا ما از ارائه روزانه قیمت ها در سایت معذوریم از این رو شما می توانید جهت جویا شدن از قیمتها با شماره تماس های که در زیر قرار داده شده است در ارتباط بوده و نرخ روز را جویا شوید. همچنین لازم به ذکر است که در برخی از موارد ما قیمت فروش گوسفنده زنده در تهران و همچنین سایر استان ها را اعلام می‌کنیم اما جهت اطلاع دقیق تر می بایست تماس بگیرید ما همواره آماده دریافت هرگونه تماس و مشتاق شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستیم.

◀️گروه گوسفنده زنده آماده خدمت رسانی کامل به شما عزیزان در تعطیلات نوروز و فصل بهار بصورت ۲۴ ساعته می باشد. امیدواریم با افزایش تولید دام در کشور قیمت دام زنده کاهش پیدا کند.

🐑قیمت گوسفند زنده در بازار

👈اگر شما هم سری به بازار بزنید متوجه خواهید شد که فروشنده های دام، گوسفند خود را با یک قیمت متفاوت نسبت به دیگر فروشندگان به فروش می‌رساند حال یا بیشتر و یا کمتر که اینگونه قیمت‌ها را می‌توان گفت طبیعی است زیرا امکان دارد فردی گوسفند خود را با نرخ جدید خریداری کرده و آن را بفروشد و فردی گوسفند را خود خریده و بعد از پرورش اقدام به فروش با قیمت کمتر در بازار می‌کند که این اختلاف‌ها بیشتر نیست و می‌تواند بین ۱ الی ۴ هزار تومان باشد.

👈اما در نظر داشته باشید که در بین این افراد برخی افراد سودجو وجود دارند که با ارائه قیمت پایین تر اقدام به ارائه انواع دام بیمار و مبتلا به بیماری‌های کبدی و غیره می کنند که می تواند عواقب بدی چون سلامتی را به همراه داشته باشد از این رو همیشه سعی کنید خرید های خود را از یک مجموعه حرفه ای که تحت نظارت دامپزشکی و داری مجوزهای بازم از ارگانهای ذیصلاح می باشد انجام دهید تا از خرید خود مطمئن شوید و با اطمینان خاطر بیشتر از دام استفاده کنید.

◀️همچنین لازم به ذکر است که قیمت گوسفند زنده در بازار استان های مختلف می تواند متفاوت باشد برای مثال قیمت گوسفند زنده در تهران با قیمت گوسفند در مشهد ،کرج ، شیراز ، اصفهان و …۱ الی ۳ هزار تومان اختلاف داشته باشد که این قیمت‌ها از سوی اتحادیه مشخص می‌شود.

🐑قیمت گوسفند زنده بر اساس نژاد

همانطور که می دانید گوسفندان مانند دیگر دام ها و موجودات دارای نژاد های مختلف هستند که هرکدام از قیمت‌های متفاوتی ( اختلاف جزئی ) نیز برخوردار هستند، برخی از این نژاد ها شامل گوسفند افشار، کردی، مغانی، سنگسر، بلوچی، مهربانی و … است. اگر شما هم تصمیم دارید تا خرید خود را بر اساس نژاد انجام دهید حتماً به این نکته توجه کنید که برخی از مجموعه ها و افراد با ارائه گوسفندان مختلف به نام گوسفند نژاد مورد نظر مشتریان اقدام به سوء استفاده کرده و از آنها مبالغ بیشتری دریافت می کند. در چنین مواقعی شما می توانید نیاز خود به نژادهای مختلف گوسفند و سایر دامهای زنده از لایو شیپ بخواهید. مجموعه ما با در نظر گرفتن انصاف کامل و دارای کارکنان و نیروهای مجرب و خداشناس با ارائه اطلاعات و نشانی های مختلف در رابطه با نژاد مورد نظر شما دام را تحویل خواهند داد.

🐑نحوه فروش گوسفند زنده به مجموعه ما

گروه گوسفندزنده در خدمت شماست. اگر شما دامدار هستید و می خواهید فروش گوسفند زنده و یا دام زنده به مجموعه ما داشته باشید خوشحال می شویم دام های شما را خریداری نماییم. با ☎️شماره 09122005029 برای فروش گوسفند زنده تماس بگیرید تا مجموعه ما گوسفند شما را به بالاترین قیمت گوسفند زنده خریداری نمایید.

 •  

🙋‍♂️مشاهده نظرات کاربران

🐑تصاویر از گله گوسفندان ما در دشت مغان

◀️” لایو شیپ ” یکی از بزرگترین مراکز و مجموعه های عرضه گوسفند زنده تهران و همچنین در سایر استان ها آماده ارائه انواع خدمات فروش و خرید انواع دام زنده مانند بره، گوسفند، گاو، گوساله و… برای انواع مراسمات دینی و مذهبی، عید قربان، قربانی برای عقیقه کودکان، قربانی حاجی و کربلایی، عروسی، عقد و بسیاری دیگر می باشد که با خدماتی چون ارسال باسکول جهت وزن دام در حضور مشتری، پرداخت در محل و پس از تحویل سفارش، ارسال کاملا رایگان، ارسال قصاب ماهر جهت زد و خورد کردن اسلامی و … همراه می باشد.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
2.5 based on 36 votes
Brand Name
گروه گوسفند زنده پیام
Product Name
گوسفند زنده
Price
IRR 50000
Product Availability
Available in Stock

559 دیدگاه در “گوسفند زنده – مشاهده قیمت و خرید گوسفند زنده”

 1. اصلا دامداری یه شغل درست حسابی نیست هر چقدر پول دربیاری از این شغل واسه یه شبانه روز که زحمت میکشی نمی ارزد

 2. سلام با این قیمتهای گرون علوفه و دارو گوسفند با این قیمتها ضرر هست الان گوشت گوسفندی خیلی ارزون هست نسبت به همه چی حدااقل باید گوشت گوسفندی دوبرابر از این قیمت الان باشه

 3. ۳۰عدد گوسفند کوردی دارم با۲۰ عدد بره ماده بزرگ چاق دارم بره وگوسفند هم همه قوچ خوردن اگرکسی خاست باقیمت ملایم درخدمتیم٬ اوستان رضوی شهرچناران ۰۹۳۸۵۱۵۵۹۱

  1. سلام خسته نباشی 55 تا بره پرواری آماده کشتار آماده فروش هر کس خواست در خدمتم موقعیت کرج کردان روستایی برغان

 4. هزینه آن معادل حتی حذف یکی از داروهای مورد نیاز فارم نیست !

  🔊هفت جزئی مورد تایید دامپزشکی کل کشور و متخصصین دارای پروانه ساخت و شماره پروانه بهداشتی، قابلیت بازدید از دامدارانی که استفاده کردند در تمام شهر ها

  #دوقلوزایی
  #سقط
  #پشم_و_خاکخوری
  #تقویت سیستم ایمنی

  مزایا⬅️

  ✔️گوسفندوبز(روزانه٢٨٠ریال برای هر راس) :

  ١—توقف پشم خواری گندخواری و پشم ریزی
  ٢__افزایش درصد دو و چندقلوزایی
  ٣__جلوگیری از سقط و بیماری های بره های شیرخوار و قطع شیر
  ۴__تقویت عملکرد سیستم ایمنی
  ۵__مقاوم شدن دام بخصوص در تنش ها و استرس های محیطی
  ۶__کاهش طول دوره بیماری ها
  ٧__جلوگیری از زردی و کم خونی
  ٨__افزایش وزن گیری بره ها

  تماس:09151176966

 5. با هفت جزئی مواد معدنی کیلاته:👀 👀

  ✔️مورد تایید دامپزشکی کل کشور و متخصصین دارای پروانه ساخت و شماره پروانه بهداشتی، قابلیت بازدید از دامدارانی که استفاده کردند در تمام شهر ها

  ✔️ کمک به دوقلوزایی +قوچ خوردن بالا در گله+فحلی +همزمان سازی فحلی+جلوگیری از سقط + انتقال آغوز غنی و…

  ✔️با هزینه اقتصادی ومنطقی برای گوسفندوبز 👀 👀(روزانه٢٨٠ریال برای هر راس)

  🔊 دامداران میتوانند با کسب شماره تماس از مهندس افتخاری ،در هر شهری که هستند به گوسفند دارانی که استفاده کردند مراجعه و نتایج موفقیت آمیز هفت جزئی آریانا رو ببینند.

  09151176966
  09916408972

 6. عرضه مستقیم دام زنده ی سبک (گوسفند) در شهرقدس (قلعه حسن خان)
  *با تغذیه ارگانیک و گوشت و جگر سالم و با کیفیت
  *با مناسب ترین قیمت
  ((با امکان کشتار در کشتارگاه ، مطابق با پروتکل ها و دستور العمل های بهداشتی ایام کرونا))

 7. با سلام تعداد 40 راس گوسفند با قیمت مناسب به فروش می رسد جهت خرید با شماره 09183111708 تماس حاصل فرمایید

 8. سلام.بنظر من حیوانات غذای ما نیستند. هر موجودی افریده شده است که برای خودش زندگی کند

 9. با روزی ۲۶۰ ریال برای گوسفندان

  ١-توقف پشم خواری گندخواری و پشم ریزی🔍

  ٢-افزایش درصد دو و چندقلوزایی🔍

  ٣-عوامل جلوگیری از سقط و بیماری های بره های شیرخوار و قطع شیر و بره میری🔍

  ۴-تقویت عملکرد سیستم ایمنی و افزایش مقاومت دام بخصوص درتنش های گرمایی🔍

  ۵-کاهش نرخ لنگش

  ۶-افزایش وزنگیری روزانه در بره ها🔍

  ٧_بالارفتن میزان قوچ خوردن گله به حداکثر و شادابی گله🔍

  ٨-و فواید بیشتری که در تماس با کارشناس میتوانید مطلع شوید🔍

  ⛔️بارها و بارها دامدارانی که از مکمل هفت جزئی استفاده کردند✍️ با یک حساب کتاب ساده(بین نیم تا یک کیلو در تن معادل١٣ تا ٢۶ هزار تومان یا کمتر… )این افزودنی نه تنها هزینه محسوب نمیشود، بلکه استفاده آن برای تمام دامداران برای بالاتر رفتن راندمان اقتصادی فارم و کاهش هزینه ها الزامی است❗️ ….
  هزینه آن معادل حتی حذف یکی از داروهای مورد نیاز فارم نیست !

  افتخاری
  ۰۹۱۵۱۱۷۶۹۶۶
  ۰۹۳۷۶۲۴۶۳۶۰
  ۰۹۹۱۶۴۰۸۹۷۲
  05138902397

 10. با روزی 260 ریال برای گوسفندان

  ١-توقف پشم خواری گندخواری و پشم ریزی🔍

  ٢-افزایش درصد دو و چندقلوزایی🔍

  ٣-عوامل جلوگیری از سقط و بیماری های بره های شیرخوار و قطع شیر و بره میری🔍

  ۴-تقویت عملکرد سیستم ایمنی و افزایش مقاومت دام بخصوص درتنش های گرمایی🔍

  ۵-کاهش نرخ لنگش

  ۶-افزایش وزنگیری روزانه در بره ها🔍

  ٧_بالارفتن میزان قوچ خوردن گله به حداکثر و شادابی گله🔍

  ٨-و فواید بیشتری که در تماس با کارشناس میتوانید مطلع شوید🔍

  ⛔️بارها و بارها دامدارانی که از مکمل هفت جزئی استفاده کردند✍️ با یک حساب کتاب ساده(بین نیم تا یک کیلو در تن معادل١٣ تا ٢۶ هزار تومان یا کمتر… )این افزودنی نه تنها هزینه محسوب نمیشود، بلکه استفاده آن برای تمام دامداران برای بالاتر رفتن راندمان اقتصادی فارم و کاهش هزینه ها الزامی است❗️ ….
  هزینه آن معادل حتی حذف یکی از داروهای مورد نیاز فارم نیست !

  افتخاری
  09151176966
  09376246360
  09916408972

 11. سه محصول حیاتی و مهم برای افزایش وزن ،رفع پشم خواری و خاک خوری، افزایش قوچ خوردن گله و فحلی ،
  افزایش اشتها ، جلوگیری از پر خوری و زردی و کم خونی در دام ،دوقلوزایی، رفع اسهال و بیماری ها،افزایش سیستم ایمنی
  حذف افلاتوکسین ها از خوراک
  قابل استفاده در کارخانجات خوراک دام معتبر کشور!!!!!!!
  با قیمت اقتصادی(کاملا اقتصادی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )

  1-هفت جزئی مواد معدنی آلی+پروتئین= شامل مس-منگنز-کبالت-روی-آهن-کرم و سلنیــــــــــــــوم+ پروتئیـــــــــــــــــــن
  2-مخمر
  3-توکسین بایندر

  ١-مخمر
  برای فصول گرم سال و آبستنی، با قیمت اقتصادی جهت تقویت فلور میکروبی شکمبه و افزایش هضم فیبر خوراک و وزنگیری بهتر بره ها، سلامت میش و…
  .مقدار استفاده👈 ٢٠٠ گرم در صد کیلو خوراک معادل ۴٠٠٠ تومان

  ٢-توکسین بایندر: با توجه به هزینه اقتصادی و اثرات مفید ضد بیماری آن و جلوگیری از رشد قارچ ها، افزایش مقاومت دام
  ✔️مقدار مصرف در صد کیلو خوراک فقط ٣٠٠ گرم معادل ٧٠٠٠ تومان
  .

  ٣-هپتامیکس
  برای کل سال متداوم روزانه یک گرم به ازای هر راس( فقط ٢۶٠ ریال😯)در صد کیلو خوراک معادل صد گرم یعنی ٢۶٠٠ تومان

  در مجموع افزودن این سه محصول به صد کیلو خوراک هزینه ناچیز ١٣٠٠٠ تومان رو به خوراک اضافه میکنه، که کاملا اقتصادی و سود آوره…

  09151176966
  09376246360
  09916408972
  افتخاری

 12. سه محصول حیاتی و مهم برای افزایش وزن ،دوقلوزایی، رفع اسهال و بیماری ها،افزایش سیستم ایمنی
  با قیمت اقتصادی(کااااااااااااااااااااااااااملا اقتصادی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

  1-هفت جزئی مواد معدنی آلی+پروتئین= شامل مس-منگنز-کبالت-روی-آهن-کرم و سلنیــــــــــــــوم+ پروتئیـــــــــــــــــــن
  2-مخمر
  3-توکسین بایندر

  ١-مخمر
  برای فصول گرم سال و آبستنی، با قیمت اقتصادی جهت تقویت فلور میکروبی شکمبه و افزایش هضم فیبر خوراک و وزنگیری بهتر بره ها، سلامت میش و…
  .مقدار استفاده👈 ٢٠٠ گرم در صد کیلو خوراک معادل ۴٠٠٠ تومان

  ٢-توکسین بایندر: با توجه به هزینه اقتصادی و اثرات مفید ضد بیماری آن و جلوگیری از رشد قارچ ها، افزایش مقاومت دام
  ✔️مقدار مصرف در صد کیلو خوراک فقط ٣٠٠ گرم معادل ٧٠٠٠ تومان
  .

  ٣-هپتامیکس
  برای کل سال متداوم روزانه یک گرم به ازای هر راس( فقط ٢۶٠ ریال😯)در صد کیلو خوراک معادل صد گرم یعنی ٢۶٠٠ تومان

  در مجموع افزودن این سه محصول به صد کیلو خوراک هزینه ناچیز ١٣٠٠٠ تومان رو به خوراک اضافه میکنه، که کاملا اقتصادی و سود آوره…

  09151176966
  09376246360
  09916408972
  افتخاری

 13. سه محصول حیاتی و مهم برای افزایش وزن ،دوقلوزایی، رفع اسهال و بیماری ها،افزایش سیستم ایمنی
  با قیمت اقتصادی(کااااااااااااااااااااااااااملا اقتصادی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

  1-هفت جزئی مواد معدنی آلی+پروتئین= شامل مس-منگنز-کبالت-روی-آهن-کرم و سلنیــــــــــــــوم+ پروتئیـــــــــــــــــــن
  2-مخمر
  3-توکسین بایندر

  ١-مخمر
  برای فصول گرم سال و آبستنی، با قیمت اقتصادی جهت تقویت فلور میکروبی شکمبه و افزایش هضم فیبر خوراک و وزنگیری بهتر بره ها، سلامت میش و…
  .مقدار استفاده👈 ٢٠٠ گرم در صد کیلو خوراک معادل ۴٠٠٠ تومان

  ٢-توکسین بایندر: با توجه به هزینه اقتصادی و اثرات مفید ضد بیماری آن و جلوگیری از رشد قارچ ها، افزایش مقاومت دام
  ✔️مقدار مصرف در صد کیلو خوراک فقط ٣٠٠ گرم معادل ٧٠٠٠ تومان
  .

  ٣-هپتامیکس
  برای کل سال متداوم روزانه یک گرم به ازای هر راس( فقط ٢۶٠ ریال😯)در صد کیلو خوراک معادل صد گرم یعنی ٢۶٠٠ تومان

  در مجموع افزودن این سه محصول به صد کیلو خوراک هزینه ناچیز ١٣٠٠٠ تومان رو به خوراک اضافه میکنه، که کاملا اقتصادی و سود آوره…

 14. سلام من ۲۵ بره دارم خیلی خوبن و ۸ ماه هستند هرکس خریدار است به این شماره زنگ بزنه یا پیام بد ۰۹۱۴۵۸۶۳۹۴۶

 15. چند روزی هس چندتا بز ابستن دارم و ب دلیل ضعف و سستی دست و پا یا با صورت یا ب ناحی عقب زمین میفتد

  دلیلش چیه ممنون میشم اگ راهنمایی کنید

 16. سلام. یه بره خیلی کوچیک و خوشگل میخواستم. لطفا بگید چجور میتونم ازتون خریداری کنم

  1. سلام لطفاً به من زنگ بزنید. من 200 بره افشاری برای پروار میخوام. همه رو خریدارم.

 17. چهل تا میش با پانزده تا بره دارم همه چاق هستن هر کس میخواد کیلویی میفروشم لرستان هستم
  09169898305

  1. 3 عدد بره نر دو راس تقریبا 56 کیلو هر کدام یک راس30 کیلو هر کی خواست تماس بگیره09151069521 اطراف مشهد

 18. با سلام خدمت دوستان محترم
  ارایه خدمات خرید گوساله (بومی،هولشتاین،سوئیسی،سمینتال اصل)وخرید گوسفند و بره (قزل افشار،شال،سفیدکوردی ونژادمهربان) با قیمت روز و با حضور مشتری در بازار بزرگ بوکان و ارسال وبارگیری به تمام نقاط کشور با مجوز از اداره دامپزشکی.
  جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر به آیدی زیر مراجعه فرمایید.
  @khoda_hrfeakhar

 19. سلام یک عدد گوسفند ماده به همراه بره 1.5 ماه به قیمت 4.5 م به فروش میرسد .جهت خرید به شماره 09124074885

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.