گوشت بوقلمون

گوشت بوقلمون:

اگر می خواهید دچار بیماری هایی نظیر : آرتروز، سرطان سینه، پروستات ، ام اس و افسردگی  نشوید ؛

و همچنین دچار بالا رفتن اسید اوریک، اوره و چربی خون نشوید ، گوشت بوقلمون را به جای تمام گوشت هایی که مصرف می کنید ، قرار دهید .

استفاده کردن از گوشت بوقلمون در خانواده  ها به معنی بالا رفتن فرهنگ مصرف است .

طبق آزمایش های صورت گرفته،  فسفری که  در بوقلمون وجود دارد چهار برابر گوشت میگو است ؛ میگو یک غذای دریایی می باشد .

همچنین خوب است بدانید که  ۸۰% کلسیم در استخوان ها فسفر است ، و میزان فسفرموجود در بوقلمون ۲۳۸ می باشد.

پروتئینی که در بوقلمون وجو دارد از هرنوع  گوشتی بیشتر است.

گوشت بوقلمون اوره و اسید اوریک  را نسبت به گوشت های دیگرندارد ، که طی تحقیقات صورت گرفته یکی از عوامل سکته مغزی اسید اوریک می باشد.

گوشت بوقلمون به خاطر نداشتن چربی میان بافتی ، اندازه گوشت در هنگام پختن بر عکس گوشت مرغ ، گوسفند و گوساله کم نمی شود ؛ یعنی بعد از پختن ،  گوشت مرغ ۵۵%، گوشت قرمز ۶۰% و گوشت بوقلمون ۸۵%  ،گوشت پخته حاصل می شود۰

بوقلمون دارای انواع ویتامین B از جمله ویتامین : B1/B3/B6/B12 می باشد ، و برای پیشگیری از افسردگی و بیماری MSو رفع کم خونی بسیار مؤثر است.

در بوقلمون مقدار بسیار زیادی امگا ۳ وجود دارد، که باعث پائین آمدن کلسترول و باز شدن مجراهای عروق بدن  می شود و از شدت گرفتن بیماری ها می کاهد .

مجموعه گوسفند زنده پیام با هدف مکانیزه کردن فرایند ارسال گوسفند زنده و عرضه با کیفیت ترین گوسفند زنده، دام زنده، گوساله و گاو زنده در سراسر ایران، در هر زمان و با حداقل قیمت ، راه اندازی شده است.
برای دریافت خدمات، به صورت ۲۴ ساعته کافیست با شماره همراه ۰۹۱۲۲۰۰۵۰۲۹ تماس حاصل نمایید تا درخواست دام خود را ثبت نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.